Myhostcum

Firmamız Hakkında

Biz kimiz neyiz ne iş yaparız?

HAKKIMIZDA

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunmak. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.


VİZYONUMUZ

Hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.


FİRMAMIZ HAKKINDA

Firmamız, Kurumsal Internet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2013 yılında Ankara'da kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

2013 yılından bu yana firmamız ağırlıklı olarak kurumsal hosting pazarında faaliyet göstermekle birlikte,  kurumsal ve bireysel pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır. Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

Sunduğumuz hizmetler arasında ;

Domain Tescil işlemleri Hosting ( Barındırma )

E-Mail Servisleri

Kiralık Sunucu Servisleri ( DEDICATED )

Paylaşımlı Sunucu Servisleri ( VPS )

Sunucu Barındırma ( Co-Location )

Streaming Servisleri ( Canlı Yayın )

Online Ticaret Projeleri bulunmaktadır.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.

TİCARİ BİLGİLERİMİZ

Şirket Sahibi : Erdal Cengiz

Vergi Dairesi : Dışkapı

Vergi Numarası : 2050522329