bettilt giriş

Blog Detayı

Fastest Wordpress Hosting

Yüksek Hitli WordPress Siteler İçin WordPress Hoting

Kendi işinizi ya da keyiflerinizi yönetebileceğiniz bir web siteniz olsun istiyorsanız önce bir alan adı sonrasında da bir hosting almanız gerekiyor.

Ancak hostinginizi yapacağınız projenin boyutuna göre daha güçlü bir şekilde tutmakta sizin elinizdedir. Eğer projeniz başarılı olsun ya da paylaşımlarınız çok fazla insan tarafından ziyaret edilmesi beraberinde bir takım sıkıntıların oluşmasına neden olacaktır. Özellikle sitenizin hiti yükseldikçe bu hosting firmaları için tercih edilen bir şey değildir çünkü onlar bu durumda alt yapılarını daha güçlü hale getirmek ve sürekli olarak çıkabilecek hatalarla uğraşmak zorundadır.

Ancak yüksek hitli bir WordPress siteniz varsa o zaman tercih edeceğiniz WordPress hosting olmalıdır. WordPress’in site sahiplerinin en çok hoşuna giden özelliği sizi fazla uğraştırmadan istediğiniz bir değişikliği yapabilmenize olanak sağlamasıdır. Ancak sevilmeyen tarafı da pek çok eklentiyle birlikte çalışır dolayısıyla bu da sitenizin daha yavaş çalışması anlamına gelecek.

Eğer siz bunu tercih etmiyorsanız o zaman mutlaka hosting seçiminde iyi bir araştırma yapmalısınız.

İyi araştırmanın neticesi de büyük bir ihtimalle wordpress hosting e sizi götürecektir.

Hosting sistemleri denildiğinde ok hızlı çalışan bir bilgisayardan başkası değildir bu ana bilgisayar üzerinde ne kadar çok site barınırsa donanımını da ona göre artırmak durumunasınız. WordPress hostingler ise bu alanda donanımı en iyi şekilde yapılan ana bir bilgisayar olarak değerlendirilebilir.

Centos Web Panel

Adından da anlayabileceğiniz gibi bu sunucuya bağlı olan bir yönetim panelidir. Centos web panelin kullanıcısına sağlamış olduğu en büyük avantaj ise kolay ve zahmetsiz olmasıdır. Ücretsiz olarak kurulumu yapılabileceğinden dolayı birçok panelle uğraşmak yerine tüm sitelerinizi bu panel üzerinden yönetebiliyorsunuz.

CWP yani Centos Web Panel kurulum sonrasında teknolojinin sağlamış olduğu pek çok özelliği de beraberinde aalmış olacaksınız. Sınırsız bir özelliğinin olması sayesinde özellikle PHP ile yapılmış bir siteniz için başarılı bir tercih olacaktır.

Piyasa da çok sayıda yönetim paneli mevcut ancak bunların tamamıyla Centos Web Paneli kıyasladığınız zaman performansıyla da ciddi bir dikkat çekebilecektir. CWP kurulumunun özellikle Linux tabanlı serverlar üzerinde çalışmasının daha sağlıklı olduğunu söyleyebiliriz.

Centos Web Panel Özellikleri

  • Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulurlar.
  • Kurulumu çok basittir rahatlıkla kurulabilir sadece birkaç komut bilmeniz yeterli.
  • Optimizasyon edilmiş özelliği sayesinde performansı daha yüksektir.
  • Gelişmiş bir desteğe sahiptir.
  • Kolaylıkla yedeklenebilir sizi uğraştırmaz.
  • API desteği sunar.

Yüksek hitli siteniz varsa WordPress Hosting paketlerimize göz atabilirsiniz.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir