bettilt giriş

Blog Detayı

linux hosting

Linux Hosting Nedir?

Linux hosting diğer hosting paketleri gibi, web sitelerinin kesintisiz ve hızlı çalışmasına olanak sağlayan işletim sitemleri arasında yer almaktadır.

Uzun yılların deneyimine sahip ajansımız tarafından verilen tüm hizmetler, internet kullanımının güvenli, hızlı ve sorunsuz bir şekilde işleyişini sağlar. Normal hızın altında çalışan internet siteleri kullanıcılar tarafından ilk deneme sonrası terk edilmekte, site kısa sürede atıl hale gelmektedir.

Firmamız, web sitesi sahiplerinin amaçları doğrultusunda gerekli olan işletim sistemlerini entegre ederek sitenin aktivitesini yükseltir. Firmamız tarafından aylık ve yıllık olarak sunulan hosting hizmetleri, oldukça uygun fiyat ve ödeme kolaylıklarıyla sunulmaktadır. Linux hosting sistemiyle farklı birçok yazılımı çalıştırmak mümkündür.  Web sitelerinin oluşumunu sağlayan alan adlarını ( Domain) çalıştıran Linux hosting en fazla ilgi gören işletim sistemi olarak biliniyor.

Linux hosting hizmetlerini emsalsiz kılan özelliği, sistemin PHP yazılımlarının haricindeki diğer yazılımları da çalıştırabilir olmasıdır. Web sitelerinin işletimi sırasında hızlılık adına tüm beklentileri karşılayan Linux Hosting, site ziyaretçilerine kolay erişim sağlaması sebebiyle web site sahiplerine ticari rekabette büyük avantajlar sağlıyor. Firmamız bireysel ve kurumsal hosting hizmetleriyle, kesintisiz internet hizmeti sağlamanın yanı sıra, müşterilerimizin teknik sorunlarında tam destek sağlamaktadır. Web sitelerinin hızlı çalışması arama motorları tarafından da önemsenmekte olup, hızlı hosting arama motorları tarafından önemli bir seo kriteri olarak değerlendirilmektedir. Botlar web sitelerinizi tararken aynı zamanda açılış hızı ve sayfa geçiş sürelerini de göz önüne almaktadır.

Linux hosting paketlerini sunarken müşteri ihtiyaçlarını  profesyonel bir analizle belirleyen firmamız, web sitesinin kullanım oranı, web alanı ve işletim sistemine göre hosting hizmet türünü belirlemektedir. Tüm ayrıntılarıyla şeffaf bir şekilde müşteri onayına sunulan hosting paket içerikleri, web sitelerinin amaçlarına uygun sistemin belirlenmesinde önemli destekler sağlıyor. Linux hosting diğer işletim sitemlerinden farklı olarak sunucu üzerindeki farklı programları çalıştırmaya olanak sağlamasıdır. Site üzerinden verilecek hizmetler arasında kredi kart işlemleri, üyelik formları vb. gibi programlar yer alacaksa, Linux işletim sistemiyle farklı programlama dillerini bir arada kullanma olanağı sağlanıyor.

Linux hosting paketlerinin tercih edilmesinin en önemli sebepleri arasında, web sitelerinin güvenlik sorununu çözüyor olmasıdır. Firmamız tarafından bireysel ve kurumsal web sitelerine şiddetle önerilen Linux hosting paketleri, web sitelerini siber saldırılara karşı tam korumayla güvenilir kılmasıdır. Günümüzde büyük boyutlara varan bilgi hırsızlığı, kişi veya firmaların tüm sırlarının başkaları tarafından ele geçirilmesiyle sonuçlanıyor. Firmamız kişi ve kurumların bu hassasiyetlerini göz önünde tutarak, web sitenizin uzun yıllar güvenlik endişesinden uzak bir şekilde işletimini sağlıyor. Firmamız tarafından hazır kurulu bir şekilde web sitelerine uyumlu bir şekilde entegre edilen hosting paketleri, firmaya ait özel bir tasarım kullanılmayacaksa birkaç adımda sitenin yayına geçmesini sağlar. Firmamız tarafından en uygun şartlarda sağlanan hosting yazılımları tek bir tıkla kullanıma hazır bir şekilde sunulmaktadır.

Linux hosting firmanızın kullanıcı aramalarında üst sıralarda görünerek sitenizin trafiğini büyük oranda artıracaktır. Web sitelerinin belirlediği amaçlar doğrultusunda, bireysel, kurumsal ve bayi hosting paketleri, hedeflerinize çok daha kolay ve kısa sürede ulaşmanızı sağlayacaktır. Firmamızın uzman yazılımcı ve tasarımcıları tarafından oluşturulan hosting paketleri, aylık veya yıllık süreleri kapsamaktadır. Web sitelerinizi kesintisiz bir hizmet ve güçlü bir alt yapıya kavuşturmak için, firmamızın internet adresleri, sosyal medya hesapları veya iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm web sitenizi tek bir panel altında yönetmenize olanak sağlayan paketler hakkında tüm bilgileri alabilir, uygun fiyat avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz.

linux hosting paketlerimizi görmek isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir